Fotografia produktowa | Dawid Rojek - Rzeszów

Fotografia produktowa Rzeszów

W Rzeszowie, lecz także w innych miastach Polski, z roku na rok przybywa firm świadczących specjalistyczne usługi takie jak fotografia produktowa (tego typu zdjęcia określa się również mianem packshotów). Trudno się temu dziwić – robiąc zakupy w Internecie, w pierwszej kolejności większość z nas uwagę zwraca nie na parametry produktów, lecz to, jak wyglądają. Dobre zdjęcie powinno pokazywać je z kilku różnych stron tak, aby możliwe było dokładne ich obejrzenie. Nie bez znaczenia jest również odpowiednie tło oraz przykuwające uwagę kadry.

Jeżeli mieszkają Państwo w Rzeszowie i zależy Państwu na wykonaniu profesjonalnych fotografii produktowych, zachęcam do skorzystania z moich usług. Chętnie przedstawię Państwu dostępne możliwości i zaprezentuje portfolio moich dotychczasowych prac w tym zakresie. Nie zalecam wykonywania tego typu zdjęć samodzielnie – wymaga to posiadania odpowiedniego aparatu, obiektywu i, chociażby namiastki, studia fotograficznego. Niezbędna będzie także fachowa wiedza oraz sporo wolnego czasu.

Fotografia produktowa rzeszow fotograf
fotografia produktowa rzeszow podkarpacie

Fotografia produktowa od kuchni – kulisy pracy w moim studiu w Rzeszowie

Aby być w stanie robić dobre fotografie produktowe, czy to w Rzeszowie, czy w innej części Polski, zaopatrzyć należy się w odpowiedni sprzęt i akcesoria. Potrzebne będą między innymi: światła ciągłe (zestaw z parasolką) lub softbox, dyfuzor do flesza, dzięki któremu światło będzie rozprowadzane równomiernie i delikatnie, tak zwana krzywa nieskończoności, czyli specjalny typ tła tworzący optyczną iluzję nieskończoności oraz statyw, dzięki któremu zdjęcia zachowają odpowiednią ostrość i nie będą poruszone.

Wykonując fotografie produktowe warto pamiętać, by każdy z obiektów zaprezentować na czterech różnych kadrach. Najczęściej stosuje się: płaski widok z góry (takie zdjęcia najwygodniej robi się obiektywem z ogniskową 35 mm), zdjęcia pod kątem 45 stopni (pozwalają na dostrzeżenie trójwymiarowości obiektu), kadr z poziomu oczu (do tego celu wykorzystać można obiektyw o ogniskowej od 85 do 135 mm) oraz zdjęcie z bliska (do tego ostatniego najlepiej sprawdzi się obiektyw posiadający krótki dystans ostrzenia lub specjalny obiektyw makro).

Zapytaj o zdjęcia Twojego produktu!

Czekam na Twoją wiadomość, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

JAK PAŃSTWO MNIE ZNALEŹLI?

* Zgoda na przetwarzanie danych: Szczegóły dotyczące polityki prywatności: http://dawidrojek.pl/polityka-prywatnosci/

Wyślij do mnie wiadomość