Sesja narzeczeńska W Rzeszowie Ani & Michała | Naturalna Fotografia Ślubna • Rzeszów • Kraków - Dawid Rojek

Sesja narzeczeńska W Rzeszowie Ani & Michała

Kwiecień 9, 2018 ,
sesja narzeczenska rzeszow wzgorze
zdjęcia slubne plenerowe rzeszow
sesja w rzeszowie

Ta sesja narzeczeńska została wykonana w ścisłym centrum Rzeszowa. Aby udowodnić, że da się stworzyć kreatywne, pełne miłość zdjęcia tuż obok gwaru i pośpiechu miasta. To świetny pomysł, aby sprawdzić fotograf, a ja jestem specjalistą od problemów. Kiedy pozornie miejsce jest błahe, wynajduję w nim coś szczególnego, dzięki czemu fotografowane osoby wyglądają pięknie.
Tę sesję wykonałem na ścianie synagogi, w parku, pod filharmonią, oraz w zwyczajnych krzakach koło hali Podpromie. Wszystko jest kwestią wcześniejszego przygotowania i zaangażowania.

sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie

Miłosna sesja plenerowa

Podoba się Wam ta ściana zieleni? Mnie bardzo. Byłem zdumiony, że tak wspaniały mur jest tuż pod naszym nosem. Dosłownie 100 metrów od Rzeszowskiego rynku. Uwielbiam wkomponowywać pary w takie tekstury i wzory.

sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie sesja w rzeszowie

Jesteś ciekaw sesji? Podobała Ci się? Napisz poniżej swój komentarz lub pytanie! Do zobaczenia!

Wyślij do mnie wiadomość