Pewnego styczniowego popołudnia odczytuję wiadomość na moim facebookowym fanpagu – „czy mam wolny czerwcowy termin?”. Zajrzałem w kalendarz, uśmiechnąłem się i pomyślałem. Dobrze by było, wypełnić ostatnio okienko tego miesiąca. Odpisałem, że TAK. Marta bardzo się ucieszyła. Napisała, że bardzo podobają się im moje zdjęcia i mają dość szukania. Do ślubu zostało zaledwie kilka miesięcy. Z pewnym ryzykiem, ale udało im się szybko znaleźć fotografa na ślub. Dębica jest jednym z częściej odwiedzanych przeze mnie miast, tuż zaraz po Krośnie gdzie np. fotografowałem ślub Agaty & Rafała.

Zamek Camelot w Dębicy | Fotograf na wesele

Na przygotowania przyjechałem do Sławka do jego pokoju hotelowego w Zamku Camelot. Nie ukrywam, że lubię fotografować w hotelach. Są przejrzyste, zazwyczaj mają jasne ściany, duże okna i mają w sobie odrobinę oficjalnej atmosfery, w przeciwieństwie do pokoju w domu. Sławek jest zawodowym siatkarzem z I ligi. Wcześniej grał dla jednej z Niemieckich drużyn, a teraz wspiera jedną z naszych czołowych drużyn w Polsce. Specjalnie nie napisze jakiej. Zgadnij i napisz w komentarzu.

U Marty w domu była wspaniała rodzinna atmosfera, pamiętam do dziś zadowolenie jej mamy po zobaczeniu mnie w progu. Takiego szczerego uśmiechu wiele Mam mogło, by pozazdrościć. Po przygotowaniach i błogosławieństwie ruszyliśmy na ceremonię do pięknego kościoła p.w. Świętej Jadwigi w Dębicy. Światło podczas przysięgi było idealne, zresztą zaraz zobaczycie.

Wesele w Camelocie | fotograf ślubny Dębica i okolice

Przyjęcie weselne było wspaniałe. Poznałem wielu ciekawych ludzi oraz kolegów z drużyny Sławka. Byli bardzo wysocy. Lubię sale weselne, które nie mają okien. Dlaczego? Ponieważ nie ma różnic w oświetleniu. Jeżeli ustawię odpowiednio statywy z oświetleniem o godzinie 16, to mogą stać nieruszone do 1 w nocy. Co daję gwarancję stale idealnego światła podczas fotografowania. Drugim plusem sali tanecznej w Camelocie jest jej rozmiar. Jest bardzo duża, co pozwala mi nie pojawiać się między gośćmi, a tym bardziej 2-3 metry od pary. Spokojnie mogę stać bliżej ścian i dyskretnie fotografować wesele nie zaburzając harmonii. Fotografowanie na ślubie przy takich warunkach po prostu, nie może się nie udać. Używając umiejętnie lamp na sali, można zbudować niesamowity klimat. Zobaczcie skrócony reportaż ślubny z Dębicy i do zobaczenia na kolejnym weselu.

Emocjonalna Fotografia ślubna Dębica

 

Plener ślubny w Dębicy w zamku

 

Chcielibyście mieć swoje wesele w zamku? Napiszcie w komentarzu. Dziękuję za obejrzenie zdjęć i dotarcie aż tutaj.

Napisz komentarz
Zamkowe wesele Marty & Sławka ● Fotograf ślubny Dębica
5 (100%) 1 vote

Close Menu
Masz pytania? Napisz,