Fotografia produktowa Rzeszów zdjęcia Packshot

Większość kupuje na podstawie zdjęć. Postaw na dobre zdjęcia!

W Rzeszowie, lecz także w innych miastach Polski, z roku na rok przybywa firm świadczących specjalistyczne usługi takie jak fotografia produktowa (tego typu zdjęcia określa się również mianem packshotów). Trudno się temu dziwić – robiąc zakupy w Internecie, w pierwszej kolejności większość z nas uwagę zwraca nie na parametry produktów, lecz to, jak wyglądają. Dobre zdjęcie powinno pokazywać je z kilku różnych stron tak, aby możliwe było dokładne ich obejrzenie. Nie bez znaczenia jest również odpowiednie tło oraz przykuwające uwagę kadry.

Jeżeli mieszkają Państwo w Rzeszowie i zależy Państwu na wykonaniu profesjonalnych fotografii produktowych, zachęcam do skorzystania z moich usług. Chętnie przedstawię Państwu dostępne możliwości i zaprezentuje portfolio moich dotychczasowych prac w tym zakresie. Nie zalecam wykonywania tego typu zdjęć samodzielnie – wymaga to posiadania odpowiedniego aparatu, obiektywu i chociażby namiastki, studia fotograficznego. Niezbędna będzie także fachowa wiedza oraz sporo wolnego czasu do pracy przy zdjęciach w postprodukcji np. w Photoshopie.

fotografia produktowa i zdjęcia produktowe plecaków do sklepu internetowego
fotografia produktowa, packshot
fotografia produktowa w rzeszowie reklama
Jak robić zdjęcia produktowe Rzeszów:

Fotografia produktowa od kuchni – kulisy pracy w moim studiu w Rzeszowie

Aby być w stanie robić dobre fotografie produktowe, czy to w Rzeszowie, czy w innej części Polski, zaopatrzyć należy się w odpowiedni sprzęt i akcesoria. Potrzebne będą między innymi: światła ciągłe (zestaw z parasolką) lub softbox, dyfuzor do flesza, dzięki któremu światło będzie rozprowadzane równomiernie i delikatnie, tak zwana krzywa nieskończoności, czyli specjalny typ tła tworzący optyczną iluzję nieskończoności oraz statyw, dzięki któremu zdjęcia zachowają odpowiednią ostrość i nie będą poruszone. 

Wykonując fotografie produktowe, warto pamiętać, by każdy z obiektów zaprezentować na czterech różnych kadrach. Najczęściej stosuje się: płaski widok z góry (takie zdjęcia najwygodniej robi się obiektywem z ogniskową 35 mm), zdjęcia pod kątem 45 stopni (pozwalają na dostrzeżenie trójwymiarowości obiektu), kadr z poziomu oczu (do tego celu wykorzystać można obiektyw o ogniskowej od 85 do 135 mm) oraz zdjęcie z bliska (do tego ostatniego najlepiej sprawdzi się obiektyw posiadający krótki dystans ostrzenia lub specjalny obiektyw makro).

Zwiększ sprzedaż dzięki kreatywnym zdjęciom z modelami lub aranżacjami.

 Otrzymaj natychmiastową wycenę Twoich zdjęć. Zadzwoń lub napisz.

Fotografia produktu z udziałem modeli

Taki rozdaj zdjęć, jest zdecydowanie bardziej skuteczny. Zdjęcia z modelami mogą podnieść sprzedaż w skali miesiąca nawet o 10 %. Zaplanuję i wykonam sesję dla Państwa firmy. Działam również w całej Polsce południowej wiec na życzenie dojedziemy: Fotografia Produktowa Katowice. Zapraszam do kontaktu. 

Fotografia produktowa 360°

Zdjęcia 360 stopni są idealnym rozwiązaniem do pokazania produktu z wszystkich stron. Taki rodzaj prezentacji produktu zwiększa zaufanie u kupującego.

Jak wygląda współpraca?

1. Kontakt i ustalenia

Napisz lub zadzwoń do mnie, opowiedz jakich zdjęć potrzebujesz. Ustalimy szczegóły oraz czas realizacji i cenę.

2. Dostawa produktów

Dostarcz produkty lub wygodnie wyślij je kurierem. Jeżeli produkt jest zbyt duży, to ja przyjadę do Was. Posiadam mobilne studio fotograficzne.

3. Realizacja zdjęć

Przed sesją otrzymasz pierwsze zdjęcie do akceptacji, potem przystępuję do realizacji pozostałych. Po sesji odsyłam produkty i wysyłam gotowe zdjęcia na email.

Fotografia produktowa cennik Rzeszów:

Standardowe

Bez wycinania na jednolitym tle.
Podstawowy retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 25 zł
11-30 zdjęć – 20 zł
31-100 zdjęć –  15 zł
powyżej 101 zdjęć – 10 zł

Premium

Wycięte i osadzone na białym tle.
Pełny retusz.
[ Przykład ]

do 10 zdjęć – 35 zł
11-30 zdjęć – 30 zł
31-100 zdjęć – 25 zł
powyżej 101 zdjęć – 20 zł

Duch "Ghost"

Zdjęcie ubrań pustych w środku.

do 10 zdjęć – 70 zł
11-30 zdjęć – 65 zł
31-100 zdjęć – 55 zł
powyżej 101 zdjęć – 50 zł

Obrotowe 360°

Animacja z  12 zdjęć.
Plik Gif.

do 10 animacji – 45 zł
11-30 animacji – 42 zł
31-100  animacji – 37 zł

Zdjęcia produktowe w kompozycjach i różnych aranżacjach – 50 zł /szt.

Zdjęcia z ludźmi lub zwierzętami to koszt od 100 zł / szt. 

Zapytaj o zdjęcia Twojego produktu!

Zadzwoń już teraz lub wyślij wiadomość przez formularz, albo bezpośrednio na email: biuro@dawidrojek.pl

Czekam na Twoją wiadomość, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

fotograf rzeszow

 FOTOGRAFIA PRODUKTOWA RZESZÓW | COPYRIGHT © 2022 DAWID ROJEK