Fotografia produktowa Rzeszów

W Rzeszowie, lecz także w innych miastach Polski, z roku na rok przybywa firm świadczących specjalistyczne usługi takie jak fotografia produktowa (tego typu zdjęcia określa się również mianem packshotów). Trudno się temu dziwić – robiąc zakupy w Internecie, w pierwszej kolejności większość z nas uwagę zwraca nie na parametry produktów, lecz to, jak wyglądają. Dobre zdjęcie powinno pokazywać je z kilku różnych stron tak, aby możliwe było dokładne ich obejrzenie. Nie bez znaczenia jest również odpowiednie tło oraz przykuwające uwagę kadry.

Jeżeli mieszkają Państwo w Rzeszowie i zależy Państwu na wykonaniu profesjonalnych fotografii produktowych, zachęcam do skorzystania z moich usług. Chętnie przedstawię Państwu dostępne możliwości i zaprezentuje portfolio moich dotychczasowych prac w tym zakresie. Nie zalecam wykonywania tego typu zdjęć samodzielnie – wymaga to posiadania odpowiedniego aparatu, obiektywu i, chociażby namiastki, studia fotograficznego. Niezbędna będzie także fachowa wiedza oraz sporo wolnego czasu.

fotografia produktowa i reklamowa rzeszow
fotografia produktowa w rzeszowie reklama

Fotografia produktowa od kuchni – kulisy pracy w moim studiu w Rzeszowie

Aby być w stanie robić dobre fotografie produktowe, czy to w Rzeszowie, czy w innej części Polski, zaopatrzyć należy się w odpowiedni sprzęt i akcesoria. Potrzebne będą między innymi: światła ciągłe (zestaw z parasolką) lub softbox, dyfuzor do flesza, dzięki któremu światło będzie rozprowadzane równomiernie i delikatnie, tak zwana krzywa nieskończoności, czyli specjalny typ tła tworzący optyczną iluzję nieskończoności oraz statyw, dzięki któremu zdjęcia zachowają odpowiednią ostrość i nie będą poruszone.

Wykonując fotografie produktowe warto pamiętać, by każdy z obiektów zaprezentować na czterech różnych kadrach. Najczęściej stosuje się: płaski widok z góry (takie zdjęcia najwygodniej robi się obiektywem z ogniskową 35 mm), zdjęcia pod kątem 45 stopni (pozwalają na dostrzeżenie trójwymiarowości obiektu), kadr z poziomu oczu (do tego celu wykorzystać można obiektyw o ogniskowej od 85 do 135 mm) oraz zdjęcie z bliska (do tego ostatniego najlepiej sprawdzi się obiektyw posiadający krótki dystans ostrzenia lub specjalny obiektyw makro).

Zapytaj o zdjęcia Twojego produktu!

Zadzwoń już teraz 785 141 075 lub wyślij wiadomość przez formularz, albo bezpośrednio na email: biuro@dawidrojek.pl

Czekam na Twoją wiadomość, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Close Menu
Masz pytania? Napisz,