Fotograf ślubny z Krosna Dawid Rojek opowiada historię Rafała i Agaty. Dziś przygotowałem historię ślubną z okolic Krosna. To jedna z najpiękniejszych okolic naszego województwa. To kompromis pomiędzy pięknymi widokami a Bieszczadami. Tak naprawdę mało kto z Rzeszowa korzysta z tej okazji. Zalewie godzinę drogi od Rzeszowa możemy się cieszyć pięknymi górzystymi terenami. Możesz znaleźć tam nawet wodospady:

Fotograf ślubny z Krosna, sesja plenerowa nad wodospadem

To historia o wspaniałej miłości dwojga ludzi. Rafała poznałem już na politechnice, jeden z lepszych studentów na naszym kierunku, a Agatę dopiero na spotkaniu. Od samego początku byli w sobie zakochani po uszy. Często słyszałem od Rafała: Agata to, Agata tamto, była ważna dla niego nawet sprzed okresu narzeczeństwa. Trzymam za Was kciuki! I wiecie co? Myślę, że fotografia ślubna z Krosna to był najlepszy wybór, jaki mogli zrobić, aby uwiecznić ich najpiękniejsze chwile w życiu. Każdą współpracę z parą młoda zaczytam, od sesji narzeczeńskiej, która jest prezentem ode mnie.

Przygotowania do ślubu odbyły się niedalekiej miejscowości od Krosna. W pierwszej kolejności odwiedziłem Rafała w jego domu rodzinnym. Po standardowych kilku zdjęciach z przygotowań chciałem wyjść na krótką sesję na zewnątrz, ale zaczęło padać. Nie podałem się i zrobiłem portret przyszłemu Panu młodemu na balkonie.
Przygotowania Agaty również poszył bezproblemowo i w przyjemnej atmosferze. Było, bardzo „rodzinnie” uwielbiam jak dzieje się dużo wokół mnie, a najbardziej jak osoby wokół dodatkowo nie zwracają na mnie uwagi to idealne warunki do tego, aby złapać szczery moment. Takie zdjęcia niepozowane są piękne i najbardziej przypadły mi do gustu.

Dawid Rojek –  fotograf ślubny z krosna dla Ciebie!

Ślub odbył się w pobliskim kościele w Bliznem pw. NMP. To obiekt, który często widywałem jadać w Bieszczady. Po kilku latach w końcu miałem okazję zrobić w nim reportaż z uroczystości ślubnej.

Wesele w Dwa serca krosno. Wesele odbyło się w krośnie w lokalu Dwa serca, to piękny obiekt na wzgórzu, dysponujący trzema salami. Dlaczego lubię takie lokale? Ponieważ, mogę poznać lub spotkać innych fotografów. Często mam okazję zobaczyć się z osobami, które znam z branży albo poznać nowe osoby. To właśnie ja jako najlepszy fotograf ślubny w Krośnie powinien zawsze być otwarty na nowe pomysły, miejsca i wydarzenia.Zobacz historię ślubną z krosna Karoliny i Artura – Pełna galeria!

Plener ślubny w Sanoku

Sesję plenerową wykonaliśmy trochę dalej od Rzeszowa, bo w Sanoku, a dokładniej  w okolicach. Pierwszym przystankiem naszej sesji były ruiny klasztoru karmelitów bosych. Ulokowany klasztor na wzgórzu z widokiem na całe miasto i rzekę. To popularny obiekt dla fotografów z krosna, ale ja nigdy tam nie fotografowałem. Czy wspomniałem, że uwielbiam miejsca w których jeszcze nie byłem? Że lubię kreatywnie i z świeżym umysłem komponować kadry? Zdradzę Wam sekret, nowe pomysły nie biorą się z podglądania starych. Kopiowanie nie rodzi postępu, to negacja i zaprzeczenie rodzi postęp i tworzy coś nowego.

Po ujęciach zrobionych w klasztorze udaliśmy się nad rzekę San w miejscowości Zagórz. Pomimo że woda była przeraźliwie zimna, weszliśmy do wody, aby zrobić kilka niecodziennych kadrów. Zapraszam do obejrzenia wszystkich zdjęć tego pleneru.

Podobało się? – Sprawdź aktualną ofertę fotografii ślubnej!

Inni czytelnicy znaleźli ten artykuł po słowach kluczowych:
Fotografia ślubna krosno, fotograf na wesele krosno, plener ślubny w krośnie, Sanoku.

 

Napisz komentarz
Fotografia ślubna Krosno. Sesja w Sanoku. A & R
Oceń tę stronę

Close Menu
Masz pytania? Napisz,