Fotografia ślubna w plenerze Rzeszów

Ślub to zdecydowanie jeden z najważniejszych momentów w życiu, który tym bardziej wart jest uwiecznienia. Idealną propozycję dla przyszłych małżeństw stanowi fotografia ślubna w plenerze, w pięknych lokalizacjach Rzeszowa, która usatysfakcjonuje każdego, kto marzy o najbardziej estetycznych pamiątkach po tej jakże istotnej ceremonii. 

Oddające głębię szczęścia i piękna tego fantastycznego dnia zdjęcia będą stanowiły niezapomnianą pamiątkę, do której z przyjemnością będzie się wracało po latach, a w dalszej przyszłości z dumą pokazywało wnukom i prawnukom. Sesje zdjęciowe w plenerze, realizowane na łonie natury, na tle sentymentalnych uliczek starego miasta czy też przy idyllicznych folwarkach, to fantastyczny sposób na oddanie pełnego charakteru temu niezapomnianemu, magicznemu okresowi.

fotografia ślubna w plenerze rzeszów

W CENIE USŁUGI OTRZYMASZ:

 • Pełny reportażod przygotowań do końca oczepin
  • Sesję plenerowąw dniu ślubu, kilka krótkich sesji po 10 minut, które pozwolą uchwycić klimat i emocje nie burząc  harmonogramu dnia.
  • 800 zdjęć (250 po obróbce graficznej w pełnej rozdzielczości, pozostałe w mniejszym formacie). Możliwość wyboru dodatkowych zdjęć do obróbki.
  • Galerię internetową ze zdjęciami pod hasłem na www.dawidrojek.pl zwykle już 5 dni po ślubie, przez 6 miesięcy.
  • Poradnik ślubny – Jak się nie stresować i wyjść pięknie na zdjęciach.
  • Dojazd do 100km od Rzeszowa.
  • 100 stronicowy album  (skórzany) 30x30cm z 100 jedwabnymi zdjęciami w dużym formacie:

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

 • Naturalne, ponadczasowe zdjęcia. Nie ulegam chwilowej modzie i robię zdjęcia, które ZAWSZE dobrze wyglądają. Nie dyryguję Młoda Parą, a jedynie udzielam wskazówek, dzięki czemu wyglądacie przepięknie i atrakcyjnie.
 • Mam tylko jedną solidną ofertę – nie kilka. Oferta ta zawiera kompletnie wszystko i uwzględnia wasze prośby.
 • Gotowe zdjęcia po 5 dniach w galerii internetowej – dla Was i Waszych gości! A pierwsze zdjęcie już w DNIU ŚLUBU! Każdy z gości dostanie wizytówkę z hasłem do waszych zdjęć – to nowość!
 • Drewniane albumy, pamiątką na lata! Moje panoramiczne albumy są pamiątką najwyższej klasy! Posiadam szeroki wybór okładek, a albumy mają wieloletnią gwarancję polskiej firmy.
 • Świetna komunikacja. Nasza współpraca podczas dnia ślubu to prawdziwa przyjemność. Dostaniesz ode mnie poradnik ślubny! Podpowiadam, rozśmieszam, udzielam rad, dzięki którym unikniecie najczęściej popełnianych błędów i będziecie wyglądać jeszcze piękniej tego dnia.
 • Kompleksowa obsługa! Oferuję Wam pomoc w znalezieniu dodatkowych usług: kamerzysty, animatora dla dzieci, foto budki, ciężkiego dymu do pierwszego tańca, barmana czy pokazu fajerwerków.

PREZENT DLA ZDECYDOWANYCH:

Jeżeli zdecydujecie się na moje usługi w terminie do 14 dni, dostaniecie w prezencie sesję narzeczeńską wartą 600 zł. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej świetnie nadadzą się jako upominek dla Rodziców, dodatek do zaproszeń ślubnych lub, po prostu – jako pamiątka z okresu narzeczeńskiego.

fotografia ślubna w plenerze rzeszów

Ciekawy pomysł na fotografię ślubną w plenerze w Rzeszowie

Dobry fotograf ślubny to nie tylko wyjątkowy specjalista w swojej dziedzinie, posiadający ogromną wiedzę techniczną, lecz także osoba niezwykle kreatywna, słuchająca rad młodej pary i potrafiąca oddać na obrazie ich najwspanialsze uczucia i głębokie emocje. 

Dlatego też proponowana przez nas fotografia ślubna cechuje się bardzo indywidualnym podejściem – z jednej strony z przyjemnością proponujemy młodej parze własne pomysły i lokalizacje na fotografię ślubną w plenerze w okolicach miasta Rzeszów lub w centrum, z drugiej zaś, jeśli miejsce jest już wybrane przez parę, to postaramy się w pełni zrealizować taką wymarzoną koncepcję. Oferujemy zarówno klasyczne sesje ślubne, jak i bardziej nowoczesne, pełne pomysłów fotografie, kładące nacisk na spontaniczne ujęcia i nietuzinkowe scenerie. Zapraszamy do kontaktu!

Nie Czekaj! Zapytaj o Wolny Termin!

Czekam na Twoją wiadomość, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. 
Zarezerwuj termin już dzisiaj, nim zrobi to ktoś inny.

JAK DO MNIE TRAFILIŚCIE?

Close Menu
Masz pytania? Napisz,