Naturalna Fotografia Ślubna • Rzeszów • Kraków

Fotografia ślubna w plenerze Rzeszów

Ślub to zdecydowanie jeden z najważniejszych momentów w życiu, który tym bardziej wart jest uwiecznienia. Idealną propozycję dla przyszłych małżeństw stanowi fotografia ślubna w plenerze, w pięknych lokalizacjach Rzeszowa, która usatysfakcjonuje każdego, kto marzy o najbardziej estetycznych pamiątkach po tej jakże istotnej ceremonii. 

Oddające głębię szczęścia i piękna tego fantastycznego dnia zdjęcia będą stanowiły niezapomnianą pamiątkę, do której z przyjemnością będzie się wracało po latach, a w dalszej przyszłości z dumą pokazywało wnukom i prawnukom. Sesje zdjęciowe w plenerze, realizowane na łonie natury, na tle sentymentalnych uliczek starego miasta czy też przy idyllicznych folwarkach, to fantastyczny sposób na oddanie pełnego charakteru temu niezapomnianemu, magicznemu okresowi.

fotografia slubna rzeszow dawid rojek (42)

W CENIE USŁUGI OTRZYMASZ:

 • Pełny reportażod przygotowań do końca oczepin
  • Sesję plenerowąw dniu ślubu, kilka krótkich sesji po 10 minut, które pozwolą uchwycić klimat i emocje nie burząc  harmonogramu dnia.
  • 800 zdjęć (250 po obróbce graficznej w pełnej rozdzielczości, pozostałe w mniejszym formacie). Możliwość wyboru dodatkowych zdjęć do obróbki.
  • Galerię internetową ze zdjęciami pod hasłem na www.dawidrojek.pl zwykle już 5 dni po ślubie, przez 6 miesięcy.
  • Poradnik ślubny – Jak się nie stresować i wyjść pięknie na zdjęciach.
  • Dojazd do 100km od Rzeszowa.
  • 100 stronicowy album  (skórzany) 30x30cm z 100 jedwabnymi zdjęciami w dużym formacie:

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

 • Naturalne, ponadczasowe zdjęcia. Nie ulegam chwilowej modzie i robię zdjęcia, które ZAWSZE dobrze wyglądają. Nie dyryguję Młoda Parą, a jedynie udzielam wskazówek, dzięki czemu wyglądacie przepięknie i atrakcyjnie.
 • Mam tylko jedną solidną ofertę – nie kilka. Oferta ta zawiera kompletnie wszystko i uwzględnia wasze prośby.
 • Gotowe zdjęcia po 5 dniach w galerii internetowej – dla Was i Waszych gości! A pierwsze zdjęcie już w DNIU ŚLUBU! Każdy z gości dostanie wizytówkę z hasłem do waszych zdjęć – to nowość!
 • Drewniane albumy, pamiątką na lata! Moje panoramiczne albumy są pamiątką najwyższej klasy! Posiadam szeroki wybór okładek, a albumy mają wieloletnią gwarancję polskiej firmy.
 • Świetna komunikacja. Nasza współpraca podczas dnia ślubu to prawdziwa przyjemność. Dostaniesz ode mnie poradnik ślubny! Podpowiadam, rozśmieszam, udzielam rad, dzięki którym unikniecie najczęściej popełnianych błędów i będziecie wyglądać jeszcze piękniej tego dnia.
 • Kompleksowa obsługa! Oferuję Wam pomoc w znalezieniu dodatkowych usług: kamerzysty, animatora dla dzieci, foto budki, ciężkiego dymu do pierwszego tańca, barmana czy pokazu fajerwerków.

PREZENT DLA ZDECYDOWANYCH:

Jeżeli zdecydujecie się na moje usługi w terminie do 14 dni, dostaniecie w prezencie sesję narzeczeńską wartą 600 zł. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej świetnie nadadzą się jako upominek dla Rodziców, dodatek do zaproszeń ślubnych lub, po prostu – jako pamiątka z okresu narzeczeńskiego.

fotografia slubna rzeszow dawid rojek (33)

Ciekawy pomysł na fotografię ślubną w plenerze w Rzeszowie

Dobry fotograf ślubny to nie tylko wyjątkowy specjalista w swojej dziedzinie, posiadający ogromną wiedzę techniczną, lecz także osoba niezwykle kreatywna, słuchająca rad młodej pary i potrafiąca oddać na obrazie ich najwspanialsze uczucia i głębokie emocje. 

Dlatego też proponowana przez nas fotografia ślubna cechuje się bardzo indywidualnym podejściem – z jednej strony z przyjemnością proponujemy młodej parze własne pomysły i lokalizacje na fotografię ślubną w plenerze w okolicach miasta Rzeszów lub w centrum, z drugiej zaś, jeśli miejsce jest już wybrane przez parę, to postaramy się w pełni zrealizować taką wymarzoną koncepcję. Oferujemy zarówno klasyczne sesje ślubne, jak i bardziej nowoczesne, pełne pomysłów fotografie, kładące nacisk na spontaniczne ujęcia i nietuzinkowe scenerie. Zapraszamy do kontaktu!

Nie Czekaj! Zapytaj o Wolny Termin!

Czekam na Twoją wiadomość, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. 
Zarezerwuj termin już dzisiaj, nim zrobi to ktoś inny.

JAK DO MNIE TRAFILIŚCIE?

Close Menu
Cresta Facebook Masz pytania? Napisz.Messenger