fotografia slubna lancut rzeszow sesja plenerowa

Fotograf ślubny Łańcut i okolice – Huczne wesele z zimnymi ogniami. To był majowy ciepły dzień, kiedy zacząłem fotografować ślub Agaty i Michała. Nawet trochę popadało przed przygotowaniami, lecz nic nie zwiastowało tak dobrej zabawy weselnej. Przygotowania poszły gładko. Pan młody był zrelaksowany, uśmiechał się, towarzyszył mu tata podczas ubierania, wymarzona atmosfera. Znaliśmy się kilka dobrych lat, co budowało większą swobodę podczas zdjęć. Potem kilka zdjęć z rodziną, portret na zewnątrz i jadę do Pani młodej – Agaty.

Piękna suknia czekała na mnie, wisząc na ścianie. Buty, obrączki i biżuteria też nie umknęła mojej uwadze. Lubię fotografować obrączki na kwiatach. Co sądzisz o takim pomyśle? Agata jest przebojową kobietą. Głośno się śmiała, nie zwraca na mnie uwagi, tylko z zadowoleniem szykowała się do ślubu. Powiem szczerze, życzyłbym sobie zawsze takie pary. Bez patrzenia w obiektyw, tylko para robi swoje, ciesząc się chwila. Marzenie fotografa J(przynajmniej moje). Bez sztucznego pozowania i ustawiania.

Fotograf na ślub i wesele Łańcut ● Dawid Rojek

Kościół okazał się bardzo przyjazdy fotografowi z Rzeszowa. Kolory wyszły wiernie, skóra bardzo naturalnie. Nawet ksiądz rzucał żartami z ambony. Wszystko przebiegło sprawnie. Podczas kazania wyszedłem sobie na chór i zrobiłem ujęcie z „lotu ptaka” – lubię je.

Od przyjazdu na sale weselną Hotelu Łańcut miałem bardzo dobre przeczucia. Od rzutu kieliszkami, po rzut welonem. Na oczepinach wszystko układało się idealnie. Goście bawili się hucznie od samego początku. Rzadko się zdąża, że o godzinie 17 jest pełny parkiet i goście chcą tańczyć. Takiej rodziny tylko pozazdrościć. Udało się nam uciec z parą młoda na kilka zdjęć plenerowych. Agata i Michał jechali do ślubu Mustangiem, więc wykorzystałem go do sesji. Zawiał wiatr, welon poleciał i stało się. Pierwsze zdjęcie naszego mini pleneru gotowe – gościom weselnym się bardzo spodobał, a Tobie? Lubię sesje ślubne z samochodem. Mustang na zdjęciach wypadł bardzo korzystnie.

Fotografia ślubna w Łańcucie – Wesele nie było przesycone zabawami weselnymi, co osobiście lubię. Wesele powinno być z klasą. Bez kompromitujących zabaw i wlewania sobie wódki. Takie mam zdanie. Lepiej fotografować w taki sposób, żeby osoby na zdjęciach nie wstydziły się potem tych ujęć. Imprezy nie było końca, a Pan młody był podrzucany pod sufit, zresztą pani młoda też. Biesiada przy stole trwała i trwała. Aż do białego rana, tego już nie doczekałem, bo po oczepinach skończyłem prace nad tym reportażem.

fotografia slubna lancut rzeszow sesja plenerowa fotografia slubna lancut rzeszow sesja plenerowa fotografia plenrowa lancut sesja w lesie fotografia plenrowa lancut sesja w wodzie fotografia plenrowa lancut sesja nad woda fotografia plenrowa lancut sesja nad woda fotografia plenrowa lancut sesja na wzgorzu fotografia plenrowa lancut widok fotografia plenrowa lancut fotografia plenrowa lancut pocalunek kiss fotografia plenrowa lancut noc fotografia plenrowa lancut sesja przy ognisku

Fotografia plenerowa Łańcut – samochód do ślubu Mustang | Łańcut, Rzeszów

 

Fotografia ślubna Łańcut, Rzeszów

Sprawdź ofertę już teraz. Zapytaj o wolny termin, nim zrobi to ktoś inny – do usłyszenia.
Podobały Ci się zdjęcia, napisz komentarz.

Napisz komentarz
Wesele w Hotelu Łańcut – Agata i Michał ● Fotograf ślubny Łańcut
Oceń tę stronę

Close Menu
Masz pytania? Napisz,