Fotograf na chrzest Rzeszów i okolice. Wyjątkowe zdjęcia z chrztu.

Dobry fotograf na chrzest Rzeszów. Oferta dla rodziców, którzy szukają fotograf na chrzest dla ich dziecka. Robię naturalne i piękne zdjęcia. Fotograf chrzest Rzeszów i okolice: Tarnobrzeg, Mielec, krosno. Zapraszam Dawid Rojek

Kreatywny Fotograf na chrzest Rzeszów – Tworzę reportaże z dnia chrztu.

Zajmuję się fotografowaniem ludzi i opowiadaniem historii poprzez reportaże od 2013 roku. Fotografowanie to wspaniała rzecz wręcz przywilej, dzięki któremu mogę towarzyszyć Wam w ważnych dla Was chwilach dnia ślubu czy chrztu świętego waszego dziecka. Podczas fotografowania staram się być niezauważalny i dyskretny. Uwielbiam fotografować szczere emocje, śmiech, różne gesty, to wszystko ma znaczenie. Zawsze pomagam, mówiąc, co się będzie działo, jak należy się zachować. Wież to może być Wasz pierwszy raz, więc chętnie uspokoję i podpowiem.

Jak wygląda fotografowanie na chrzcie? Fotograf chrzest Rzeszów

Opowiem na pełnym przykładzie. Swoją pracę zaczynam w domu maleństwa. Fotografuję jego przygotowania: ubrania i domowników. Kolejnym krokiem jest ubieranie dziecka przez rodziców. Staram się uchwycić różne grymasy i uśmiechy maleństwa. Na koniec wizyty w domu robię sesję z naszym solenizantem: wspólne zdjęcie z rodzicami i np. dziadkami, wujkami, rodzeństwem. Jedziemy do kościoła. Fotografuję czekającą przed kościołem rodzinę, która czasami nie widziała się długi czas. Zwracam uwagę na ich relacje: uśmiechy, gestykulacją i radość. W kościele fotografuję waszą rodzinę i oczywiście chrzest naszego bohatera. Moment chrztu, kiedy ksiądz polewa wodą głowę dziecka, uważam za kulminacyjny. Po chrzcie fotografuję uśmiechniętych rodziców siedzących w ławce. 

Emocje z nich opadają i są już spokojniejsi. Po mszy świętej robię zdjęcia grupowe całej rodzinie, mogą być one w kościele lub na zewnątrz jeżeli jest ogród. Jedziemy do lokalu. Fotografuję życzenia, które odbierają rodzice w imieniu dziecka, rozmowy pomiędzy członkami rodziny, zabawy dzieci. Staram się stać z boku i wyłapywać najciekawsze momenty. Po torcie kończę swoją pracę i dziękuję za zaproszenie.

fotograf na chrzest rzeszow fotografia dawid rojek

Zobacz kilka zdjęć z chrztu mojego autorstwa:

Zobacz pełny reportaż z chrzcin

Zobacz pełną relację w moim wykonaniu z uroczystości chrzcin w Rzeszowie. To historia o chrzcie Darii od przygotowań w domu z rodziną poprzez msze święta w kościele kończąc na uroczystości w lokalu wraz z życzeniami, tortem zdjęciami grupowymi. Zapraszam do obejrzenia. 

Co zawiera oferta i cennik moich usług na chrzest:

Reportaż ze chrztu

900
 • Zdjęcia ze chrztu w kościele
 • Pamiątkowe zdjęcia z rodziną po mszy
 • Zdjęcia na przyjęciu w lokalu ok. 2 godz.
 • 100 profesjonalnie wyretuszowanych zdjęć
 • Wszystkie udane zdjęcia z tego dnia bez obróbki w mniejszym rozmiarze
 • Galeria ze zdjęciami na mojej stronie 3 dni po uroczystości
 • Dojazd na terenie Rzeszowa i okolic
POLECAM

Dodatkowe opcje:​

 • Zdjęcia z przygotowań w domu – 100 zł
 • Album ze zdjęciami – indywidualnie (zapytaj o ofertę)
 • Foto obraz na płótnie do powieszenia na ścianę – od 85 zł
 • Sesja dla maleństwa w studio – 500 zł
 • Fotografowanie poza Rzeszowem - 1 zł / km

Dlaczego warto mnie wybrać?

Naturalne i szczere zdjęcia

Zdjęcia gotowe po 3 dniach

Galeria zdjęć na mojej stronie

Świetna komunikacja i obsługa

Zapytaj o wolny termin na chrzest

Czekam na Waszą wiadomość, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. 

Fotografia chrzest Rzeszów i okolice - Fotograf na chrzciny dla Was.

Zapraszam wszystkich rodziców szukających fotografa na chrzest dla swojego dziecka do kontaktu. Fotografuję chrzty na terenie całego podkarpacia: Rzeszów, Mielec, Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Stalowa Wola, Sanok Łańcut, Tarnobrzeg z miłą chęcią dojadę na chrzest święty waszego dziecka. Jestem bez konfliktowy i zawsze udaję mi się ze wszystkimi dogadać. Fotografia chrzest podkarpacie.