Sesja rodzinna Rzeszów i okolice

 Czy rodzice z dziećmi, dziadkowie, rodzeństwo, a nawet ulubiony psiak mają wspólną fotografię? Jeżeli nie, to musisz to zmienić jak najszybciej. Co cenisz w życiu najbardziej? Rodzinę! Przyjaciół, wspomnienia, pamiątki. To właśnie pamiątki spakujesz jako najważniejsze podczas przeprowadzki, bo wszystkie inne rzeczy możesz kupić, a wspólnego zdjęcia sprzed lat, już nie. Na Pewno zdajesz sobie z tego sprawę, napisz do mnie i umów się na wspólną sesję z rodziną.

Sesja rodzinna dla nielubiących zdjęć?

Fotografuję 10 lat i od zawsze słyszę te same wymówki: nie lubię zdjęć, jestem niefotogeniczny/a, nie umiem pozować itp. Jeżeli kiedykolwiek powiedziałeś/aś coś podobnego to DOSKONALE trafiłeś/aś. Pracuję tylko z osobami, które nigdy nie stały przed obiektywem i nie umieją pozować i dlatego je rozumiem. Umiem doradzić, pokazać jak się rozluźnić i jak w efekcie wyjść naturalnie na zdjęciach rodzinnych. Lubię przekonywać moich modeli do tego, że jednak potrafią i że robienie zdjęć to świetna zabawa.

Fotografia dziecięca rzeszów

Upływający czas widać szczególnie po dzieciach, które często rosną jak na drożdżach. Wiem, bo sam jednego roku urosłem 20 centymetrów. To niepowtarzalne chwile, które warto zatrzymać na profesjonalnej fotografii dziecięcej. Dzieci na zdjęciach dają wiele radości, ale doskonale wiesz o tym, bo sam/a robisz wiele takich zdjęć telefonem.

plenerowa sesja rodzinna rzeszów zdjęcia na łące
Sesja rodzinna w rzepaku

Dlaczego warto wybrać, profesjonalnego fotografa?

Zdjęcia telefonem są nieodłączną częścią naszego życia, ale nigdy nie zastąpią oka wprawnego fotografa, który Was rozweseli, ustawi i sfotografuje w najkorzystniejszym momencie. Fotografując telefonem zawsze, brakuje kogoś na zdjęciu. Postawcie na sesję w formie spaceru ze mną, cieszcie się tym wyjściem, a przy okazji zrobię Wam świetne zdjęcia. To przygoda!

Zdjęcia rodzinne w Rzeszowie - sesja w parku, w lesie, nad jeziorem czy w domu?

Gdzie najlepiej zrobić sesję rodzinną? Gdzie chcecie! Najczęściej robię w plenerze w parkach i lasach w porze letniej, natomiast kiedy przychodzi śnieg i mrozy to robię sesję w domu, choć taka zimowa sesja z prószącym śniegiem to nie jest zły pomysł, w dodatku bardzo oryginalny. Mam wiele przetestowanych miejsc  o różnych porach roku. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Sesja rodzinna w studio

Jeżeli pogoda nie rozpieszcza albo marzycie o sesji w świetle fleszy zapraszam Was do studia fotograficznego. Przygotuję dla Was kilka inscenizacji żeby nie były to tylko zdjęcia rodzinne na białym tle, ale żeby podkreślały okres wykonania sesji np. zdjęciach choinką przy kominku ( zapytaj o ofertę na taką sesję). Dysponuję przestronny studiem z wieloma rekwizytami.

Przesyłam inspiracje i miejsca a Wy decydujecie. Sesja rodzinna w: lesie, w parku, w mieście, w kręgielni, w studio, w parku rozrywki, na wzgórzu przy zachodzie słońca itp. Napiszcie mi co lubicie resztą zajmę się ja.

Sesja trwa zazwyczaj ok. 90 minut i odbywa się w formie luźnego spaceru. Pokażę Wam jak dobrze wyjść na zdjęciach.

zabierzcie ze sobą dużo poczucia humoru i to wystarczy. Ubierzcie się luźno, jak na codzień, abyście czuli się swobodnie. Pamiętajcie, żeby dobrać ubrania kolorystycznie pracujące do całej rodziny. Albo tematycznie, każdy w innym kolorze lub dzieci w strojach np. karnawałowych, wszystkie chwyty dozwolone.

Zdjęcia rodzinne to najwspanialszy prezent, jaki możecie podarować najbliższym i przyjaciołom. Przygotuję dla Ciebie spersonalizowany Voucher z tej okazji i zabiorę szczęśliwców na rodzinną sesję zdjęciową. Voucher wyślę do Ciebie. 

Cennik sesji rodzinnych w Rzeszowie

Moja oferta dla Was:
699
  • Sesja w plenerze
  • 30 zdjęć po profesjonalnym retuszu
  • Wszystkie pozostałe zdjęcia bez obróbki w małym formacie (min. 150)
  • Internetowa galeria zdjęć
  • Czas sesji ok. 90 minut
  • Zdjęcia gotowe po 2 dniach
  • Pomoc w pozowaniu
  • Możliwość obróbki dodatkowych zdjęć 25zł / szt
  • możliwość sesji w studio / w Waszym domu + 150 zł

Zapraszam Was na sesję rodzinną

Organizuję sesje w plenerze i rozluźniam atmosferę, możecie w pełni zdać się na mnie. Cała sesja  rodzinna jest w formie spaceru, nauczę Was pozować. Jeżeli powtarzasz, że nie jesteś fotogeniczna/y, że nie lubicie zdjęć. Doskonale trafiliście! Postaram się to zmienić. Do usłyszenia.