Cennik usług - fotograf ślubny Dawid Rojek Rzeszów

Każdy fotograf ślubny w Rzeszowie czy innym mieście Polski, ma swój własny cennik. Koszt świadczonych usług uzależniony jest od szeregu kwestii takich, jak chociażby to, jak długo fotograf będzie towarzyszył młodej parze. Najczęściej fotorelacje obejmują przygotowania, zdjęcia z ceremonii i całe wesele do końca oczepin. 
Rozszerzone zawierają dodatkowo sesję ślubną innego dnia oraz  sesję narzeczeńską (coraz więcej par decyduje się na wykonanie tego typu zdjęć, jako że stanowią one świetną pamiątkę i mogą zostać wykorzystane na przykład jako element zaproszeń na imprezę).

fotograf ślubny rzeszów cennik szczegoly

CENA ZA USŁUGĘ OBEJMUJE:

  • Pełny reportaż odzwierciedlający całe wesele od momentu przygotowań do oczepin.
  • Sesję plenerową, która odbędzie się w dniu ślubu – chodzi o parę sesji po 10 minut, pozwolą one uchwycić klimat i emocje nowożeńców, nie ingerując w harmonogram wesela.
  • Pakiet 1000 zdjęć (w tym 270 zdjęć po obróbce graficznej w pełnej rozdzielczości, pozostałe będą w mniejszym formacie), przy czym zakładamy, że można wybrać parę dodatkowych zdjęć do obrobienia.
  • Dostęp do galerii internetowej ze zdjęciami na www.dawidrojek.pl (pod hasłem) i to już parę dni po ślubie, dostęp jest aktywny przez 6 miesięcy.
  • 100 stronicowy album ze skóry w formacie 30 × 30 cm z setką jedwabnych fotografii dużego formatu
  • Pendrive z drewna z wszystkimi Waszymi zdjęciami.
  • Poradnik ślubny z informacjami o tym, co zrobić, żeby się nie stresować i wyjść pięknie na zdjęciach.
  • Dojazd na miejsce (do 80 km od Rzeszowa).

Najczęściej wybierany album przez pary młode w ostatnich 3 sezonach:

DLACZEGO WARTO ZE MNĄ WSPÓŁPRACOWAĆ?

Ponieważ oferuję naturalne, ponadczasowe fotografie. Nie interesują mnie przejściowe trendy i robię takie zdjęcia, które wyglądają dobrze zawsze, a nie tylko przez parę lat. Gwarantuję swobodną atmosferę podczas sesji – nie dyryguję Młoda Parą, tylko udzielam im życzliwych wskazówek, które pomogą im tak czy się swobodnie i wyglądać przepięknie i atrakcyjnie.

Przygotowałem tylko jedną solidną ofertę, a nie kilka, dzięki czemu jest przygotowana rzetelnie, zawiera komplet usług i uwzględnia prośby Nowożeńców.
Pierwsze zdjęcie dostarczam już w dniu ślubu! Każdy z Waszych gości dostanie niezwykłą pamiątkę w postaci karteczki z hasłem do waszych zdjęć. Dostęp do gotowych zdjęć będzie możliwy już pięć dni po ślubie. Wystarczy wpisać hasło w galerii internetowej – dostęp do nich będziecie mieli wyłącznie Wy i Wasi goście!

Proponuję Wam unikatowe, drewniane albumy panoramiczne wysokiej klasy, które będą piękną pamiątką na lata! Macie możliwość wyboru okładek, a same albumy podlegają wieloletniej gwarancji i zostały wyprodukowane przez polską firmę.

Kolejnym atutem współpracy jest świetna komunikacja w dniu ślubu. Staram się, aby była to dla Was prawdziwa przyjemność. Dostaniecie ode mnie poradnik ślubny, który pomoże Wam przygotować się do pozowania! W trakcie sesji podpowiadam, udzielam rad i w razie potrzeby rozśmieszam Młodą Parę, dzięki czemu będziecie wyglądać tego dnia jeszcze atrakcyjniej i piękniej.
Możesz liczyć na kompleksową obsługę! Oferuję pomoc w znalezieniu kamerzysty, profesjonalnego animatora dla dzieci, fotobudki, ciężkiego dymu do pierwszego tańca, barmana czy pokazu fajerwerków.

Zobacz moje opinie

Przedstawiam opinie, wystawione przez moje pary ślubne w ostatnich sezonach. Dostępne na serwisie Facebook,  Google moja firma oraz mojej stronie. Zobacz film z opiniami z 2019 roku.

DLA ZDECYDOWANYCH MAM PREZENT!

Jeżeli zdecydujecie się skorzystać z moich usług w terminie do dwóch tygodni, otrzymacie w prezencie sesję narzeczeńską (jej wartość wynosi aż 600 zł). Zdjęcia z takiej sesji fenomenalnie sprawdzą się jako upominek dla rodziców czy dodatek do zaproszeń ślubnych dla gości, a przede wszystkim będą niezapomnianą pamiątką na długie lata. 

najlepszy fotograf ślubny rzeszów cennik

Fotograf ślubny wybrany – pora poznać cennik usług świadczonych w Rzeszowie

Fotograf ślubny to zawód, który wykonuję od wielu lat, a cennik moich usług jest dobierany indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Obsługuję nie tylko Rzeszów, ale cały kraj. Otrzymacie pełny reportaż z całości imprezy (od przygotowań do końca oczepin), plenerową sesję zrealizowaną w dniu wydarzenia, a także kilka krótkich sesji, 270 zdjęć po uprzedniej obróbce (na prendrive, wszystkie udane zdjęcia (najczęściej jest ich około 1500) w formie wglądówek, galerię internetową już w około 5 dni od ceremonii, a także stylowy album o wymiarach 30 na 30 centymetrów ze 100 fotografiami. 

Zapytaj o cenę fotografa na ślub ↓

Czekam na Twoją wiadomość, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. 
Zarezerwuj termin już dzisiaj, nim zrobi to ktoś inny.

JAK DO MNIE TRAFILIŚCIE?