Ślub polsko-szwajcarski w Zamku w Barnowie Sandomierskim

Fotografia ślubna może naprawdę zaskoczyć. Tak było w przypadku ślubu i wesela Klaudii & Gereona. Klaudia jest polką a Gereon szwajcarem i tworzą razem urocza kochającą się parę. Cieszyłem się od samego początku na myśl o tym wyjątkowym ślubie. Powodów jest kilka, para młoda była i jest zawsze uśmiechnięta i energiczna i skora po współpracy. Zacznijmy od początku. Przygotowania Gereona odbyły się w jednej z komnat zamkowych. Towarzyszył nam jego świadek i rodzice. Atmosfera była wspaniała. Dołączył do nas też tłumacz, co nie było konieczne, wszyscy się doskonale dogadywaliśmy. Przygotowania Klaudii, odbywały się w jej rodzinnym polskim domu. Z pomocą w ubieraniu pomogła mama i siostra, obie pełne energii i szczerego uśmiechu. Ceremonia odbyła się w kościele z tą różnicą, że przysięga była czytana po polsku oraz po niemiecku. Uroczystość weselna była zorganizowana na dziedzińcu zamku w Baranowie Sandomierskim. Cale wesele było wegańskie, co było wyjątkowym doświadczeniem. Całkowicie niepotrzebnie obawiałem się o poziom zabawy gości ze Szwajcarii oraz polski. Rodziny doskonale rozumiały się bez słów, bawiły się i ucztowały. Cieszę się, że udało mi się sfotografować tak genialną parę w tak oryginalnym miejscu. Zapraszam do obejrzenia pełnego reportażu z tego dnia.

Ślub w Zamku w Baranowie Sandomierskim Urokliwa „perła renesansu”, bo tak nazywano zamek w Baranowie jednym z najlepiej zachowanych zamków w Europie z tego okresu. Jest przepiękny, ma wspaniały 3 poziomowy dziedziniec w formie prostokąta, ze wspaniałymi schodami oraz wielkim ogrodem z labiryntami. Zachęcam do zapoznania się z historią tego zamku i dowiedzenia, się kto straszy w zamku? Takie sesje ślubne w zamkach mają swój niepowtarzalny klimat, co widać na zdjęciach.

Jakie masz wrażenia po obejrzeniu tego reportażu? Czy zamek w Baranowie Ci się podoba? Czy kiedykolwiek byłeś/aś w Zamku w Baranowie Sandomierskim?

Close Menu
Masz pytania? Napisz,