Ślub polsko-szwajcarski i Wesele w Zamku w Baranowie Sandomierskim

Fotografia ślubna może naprawdę zaskoczyć. Tak było w przypadku ślubu i wesela Klaudii & Gereona. Klaudia jest polką a Gereon szwajcarem i tworzą razem urocza kochającą się parę. Cieszyłem się od samego początku na myśl o tym wyjątkowym ślubie. Powodów jest kilka, para młoda była i jest zawsze uśmiechnięta i energiczna i skora po współpracy. Zacznijmy od początku. Przygotowania Gereona odbyły się w jednej z komnat zamkowych. Towarzyszył nam jego świadek i rodzice. Atmosfera była wspaniała. Dołączył do nas też tłumacz, co nie było konieczne, wszyscy się doskonale dogadywaliśmy. Przygotowania Klaudii, odbywały się w jej rodzinnym polskim domu. Z pomocą w ubieraniu pomogła mama i siostra, obie pełne energii i szczerego uśmiechu. Ceremonia odbyła się w kościele z tą różnicą, że przysięga była czytana po polsku oraz po niemiecku. Uroczystość weselna była zorganizowana na dziedzińcu zamku w Baranowie Sandomierskim. Cale wesele było wegańskie, co było wyjątkowym doświadczeniem. Całkowicie niepotrzebnie obawiałem się o poziom zabawy gości ze Szwajcarii oraz polski. Rodziny doskonale rozumiały się bez słów, bawiły się i ucztowały. Cieszę się, że udało mi się sfotografować tak genialną parę w tak oryginalnym miejscu. To było udane wesele w Zamku w Baranowie Sandomierskim. Zapraszam do obejrzenia pełnego reportażu z tego dnia. 

Wesele w Zamku w Baranowie Sandomierskim Urokliwa „perła renesansu”, bo tak nazywano zamek w Baranowie jednym z najlepiej zachowanych zamków w Europie z tego okresu. Jest przepiękny, ma wspaniały 3 poziomowy dziedziniec w formie prostokąta, ze wspaniałymi schodami oraz wielkim ogrodem z labiryntami. Zachęcam do zapoznania się z historią tego zamku i dowiedzenia, się kto straszy w zamku? Takie sesje ślubne w zamkach mają swój niepowtarzalny klimat, co widać na zdjęciach.

Wesele w Zamku w Baranowie Sandomierskim było bardzo udane. Cieszę się że mogłem tab być. Wspaniali ludzie za grancy, super klimat, wspaniały klimat, tajenica zamku, to trzeba poczuć. 

Jakie masz wrażenia po obejrzeniu tego reportażu? Czy zamek w Baranowie Ci się podoba? Czy kiedykolwiek byłeś/aś w Zamku w Baranowie Sandomierskim?