Cześć, Jeżeli się zaręczyliście i szukacie fotograf ślubnego w Krakowie, to doskonale trafiliście. Tworzę reportaż ślubny w naturalnym i nowoczesnym stylu. Pełnym emocji, uśmiechu, dynamiki oraz niezapomnianych zdjęć. Zastanawiacie się, kogo powinniście wybrać na swojego fotografa? Jaki ma być, jaką ma mieć ofertę? Odpowiem poniżej. Jeżeli szukacie kreatywnego fotografa z nieszablonowym spojrzeniem na świat, z zacięciem reporterskim i dużym doświadczeniem – to chętnie Wam pomogę w zapisaniu tego wyjątkowego dnia ślubu na fotografiach. Zapraszam.

Fotograf ślubny Kraków: Styl fotografa, jakiego wybrać?

Jakie zdjęcia powinien robić Wasz wymarzony fotograf ślubny? Na samym początku powinniście zwrócić uwagę na styl, w jakim fotografuje Wasz potencjalny fotograf. Czy zdjęcia, które oglądacie w portfolio, się Wam podają? Czy wszystkie? Powinniście zobaczyć również 2 całe reportaże ze ślubu fotografa, żeby ocenić czy dany fotograf odpowiada Wam we wszystkich aspektach, a nie tylko np. na sesji ślubnej gdzie jest dużo czasu i można powtarzać ujęcia. Obejrzycie ważne chwile jak błogosławieństwo, moment przysięgi czy dynamiczna zabawa weselna z pierwszym tańcem.

Zachowanie fotograf ślubnego i podejście do ludzi. Osobiście preferuje styl reportażowy, nie przepadam za dyrygowaniem parą, lubię jak się wszystko, dzieje swoim naturalnym tokiem. Zazwyczaj proszę moje pary młode o to, żeby się uśmiechały i wycofuję się, by nie mnożyć stresu, pozwalam rozwinąć się akcji, szczególnie to widać na przygotowaniach. Nie znajduję się w centrum uwagi, tylko go fotografuję. To już od Was zależy czy chcecie być ustawiani przez fotografa, czy ma on być biernym obserwatorem tego dnia. Abyście mogli poznać zachowanie fotografa, zadzwońcie do niego i umówcie się na spotkanie. Zobaczcie albumy, zadajcie pytania, poznajcie się.

Poznaj opinie o wybranym fotografie ślubnym z Krakowa. Istnieje niezliczona liczba serwisów ślubnych z wieloma opiniami, ale niestety większość z nich jest sponsorowana. Gdzie szukać opinii na temat fotografa? 1. Wizytówka Google (jest ogólne dostępna i każdy może napisać opinię) 2. Fanpage na Facebooku fotografa. 3. Opinie na stronie fotografa, osobiście przygotowałem moje w formie wideo.

Oferta fotografa i jego cena. Ostatnim aspektem jest sama oferta i cena za zdjęcia. Jeżeli dany fotograf mieści się w Waszym budżecie, to oraz powinniście dopasować ofertę. Na cenę ma wpływ: Liczba godzin fotografowania, ilość zdjęć, czy w cenie jest album ślubny i sesja ślubna? Dopytajcie, jaki album dostaniecie od waszego fotografa czy będzie to mała foto książka, czy Duży panoramiczny album z drewna? Kiedy dostaniecie zdjęcia po ślubie? Osobiście oddaję zdjęcia 5 dni po ślubie. Nie wyobrażam sobie otrzymać zdjęć ze ślubu nawet po 2 lub 3 miesiącach. Jak zostaną Wam przekazane zdjęcia ślubne? Czy fotograf oferuje galerię ślubną? Czy dostaniecie pięknego pendriwa na pamiątkę ślubu?

Szukasz fotografa ślubnego w Krakowie?

Zapraszam do obejrzenia portfolio, czyli subiektywnego zbioru najlepszych fotografii ślubnych.

Fotograf ślubny Kraków: cennik i oferta

Kochani inwestycja w dobrego fotografa ślubnego to podstawa, bo tylko zdjęcia i wspomnienia Wam pozostaną po tym dniu. Warto zainwestować i nie żałować. Mam przygotowaną dla Was jedną ofertę, z jedną ceną, która zawiera wszystko oraz prezent.

Co zawiera cena moich usług w Krakowie jako fotograf na wesele?

 • Kompletny reportaż ślubny od przygotowań do oczepin
 • Sesję plenerową w dniu ślubu, kilka krótkich sesji po 10 minut
 • 1000 zdjęć (300 po obróbce w dużej rozdzielczości, pozostałe w mniejszym formacie)
 • Gotowe zdjęcia 5 dni po ślubie w galerii internetowej na stronie www 
 • Poradnik ślubny – Jak wyjść pięknie na zdjęciach i się nie stresować.
 • Dojazd do 80 km
 • 100 stronicowy skórzany album 30 × 30 cm z 100 zdjęciami w dużym formacie
 • Drewniany pendrive, ze wszystkimi zdjęciami
 • Sesja narzeczeńska w prezencie.
 • Moją pomoc przed ślubem oraz w dniu ślubu. Pomogę Wam znaleźć pozostałych usługodawców: barman, animator, fajerwerki itp. Pomogę zrobić ciekawy prezent dla rodziców.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty fotografa na wesele w Krakowie?

 • Tworzę naturalne, ponadczasowe zdjęcia ślubne.
 • Mam tylko jedną solidną ofertę, która zawiera wszystko.
 • Gotową sesję otrzymujecie już po 5 dniach w galerii internetowej z hasłem
 • Oferuję drewniane albumy, które są pamiątką najwyżej klasy
 • Podczas sesji ślubnej podpowiadam, rozśmieszam, udzielam rad.
 • Jestem młody energiczny i otwarty na szalone i niecodzienne propozycje

Fotograf ślubny Kraków: Opinie

Zobacz, co mówią o mojej pracy moje poprzednie pary z dwóch ostatnich lat, przygotowałem dla Was film z kilkoma opiniami oraz linki do profili z opiniami.

MAM DLA WASZ PREZENT ♥ Jeżeli jeszcze się zastanawiacie.

Każda para, która podpisze za mną umowę w ciągu 14 dni, od otrzymania oferty otrzyma sesję narzeczeńską w prezencie. To świetna okazja, żeby oswoić się z aparatem, przetestować mnie, zobaczyć jak pracuje, jakie zdjęcia wykonuję i jak wiele radości nam to sprawi. To taki mini plener ślubny. Skorzystaj z prezentu!

Zapytaj o wolny termin Waszego ślubu

Czekam na Twoją wiadomość, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. 
Zarezerwuj termin już dzisiaj, nim zrobi to ktoś inny. 

Dobry fotograf ślubny z Krakowa. Jaki będzie dobry fotograf na wesele? Nie ma jednej odpowiedzi. Taki, który Wam przypadnie do gustu, z którym się dogadacie co do oferty ceny warunków fotografowania. Przede wszystkim taki który zrobi na was wrażenie swoimi zdjęciami ślubnymi i stworzy nowy reportaż ślubny. Ciekawa fotografia ślubna składa się z wielu czynników od wyboru dobrego fotografa po wybranie ładnego miejsca na ślub i interesującego zespołu muzycznego czy Dj-a. Bowiem efekt dobrej zabawy widoczny na zdjęciach ślubnych zależy właśnie od tych czynników (ładny lokal, dużo gości bawiących się parkiecie).

Plenerowa sesja ślubna w Krakowie. Czy warto robić sesję w Krakowie w centrum lub poza nim? Jak najbardziej. Uwielbiam sesje miejskie, masa ludzi, spośród której wyłania się moja para, [przykład] lubię taki styl. Można potraktować taką sesję, jako urozmaicenie pleneru, kory chcecie zrobić poza miastem Krakowem, np. Park w Mogilanach lub na Kopcu Krakusa. Wasz fotograf ślubny Kraków na pewno zaproponuje wam kilka miejsc.

Fotografia ślubna to pamiątka na całe życie. Zwrot bardzo często powtarzany przez fotografów ślubnych, ale prawdziwy, od wielu lat obserwuję moje pary ślubne, doradzam im, słucham ich i pytam, co jest dla nich ważne, co by zmienili, (mamy dużo czasu w drodze na plener ślubny). Fotografia ślubna daje mi ogromne możliwości zapisywania tych niepowtarzalnych ślubnych chwil, przy użyciu migawki w aparacie. Dzięki temu Wy możecie do tego wracać w każdym momencie. Uważam, że fotografia jest prawie jak magia. To olbrzymi przywilej wykonywać ten zawód. Bardzo się z tego ciesze.

Fotograf ślubny Kraków cena. Choć cena jest uzależniona od wielu czynników to mam swoją stałą, która jest podstawą oferty. Ceny zaczynają się od 3000 zł, a przeważnie kończą na ok. 5000 (z sesją plenerowa innego dnia, gdzieś w pięknym miejscu). Fotografia ślubna i weselna może wydawać się droga, ale przeliczmy np. 5000 zł na liczbę dni, w których będziecie się cieszyć zdjęciami koszt dzienny, wynosi kilkanaście groszy. Jak widzisz zdjęcia ślubne to niedroga rzecz.