Dziś opowiem Wam historię fotografii ślubnej ze stalowej woli Anety i Damiana

Nazywam się Dawid Rojek i jestem fotografem ślubnym. Jeżeli tak się składa, że szukacie swojego fotografa na wymarzony ślub, to mam dobrą wiadomość, mogę Wam pomóc!
Co powinniście zrobić? Obejrzeć zdjęcia! To pierwsza najważniejsza sprawa. Chciałbym, abyście byli w stu procentach świadomi, jakie zdjęcia wykonuję. Zobaczcie:

Pośród tych wszystkich trendów fotograficznych czasem trudno wybrać coś dla siebie. Wychodzę temu naprzeciw i tworzę fotografię piękną i zawsze aktualną. Jak? Robiąc naturalne zdjęcia ślubne. Zwłaszcza plenerowe. Fotografia ślubna w stalowej woli, może być wyjątkowa. Na moich zdjęciach zawsze zielony będzie zielonym. Czerwony czerwonym. To się nie zmieni nawet za 50 lat, kiedy pokażecie te zdjęcia może nawet swoim wnukom.
Nie ulegam modzie i nie robię obecnie modnych żółto-szarych zdjęć, z nienasyconymi kolorami tylko z autentycznymi.

Zobaczcie ofertę fotografii ślubnej w stalowej woli

Wiele par ślubnych powiedziało, że wybrało mnie że względu na naturalność. Mam nadzieje, że też docenicie ten fakt.

Zapraszam Was do obejrzenia galerii wybranych zdjęć, czyli do popularnego portfolio. Gdzie umieściłem ujęcia, które najbardziej zapadły mi w pamięć. Zobacz najlepsze zdjęcia weselne.

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak wygląda skrócony reportaż ślubny to zapraszam Cię do obejrzenia kilku historii ślubnych. Od przygotowań, aż do oczepin i nawet z pięknymi plenerami w okolicach Rzeszowa i terenie całego Podkarpacia.  Zobacz historie ślubne.

Fotograf ślubny ze stalowej Woli – Dawid Rojek

Chciałbym Ci pokazać kilka zdjęć ze ślubu i wesela w stalowej woli. To był wyjątkowy dzień z wyjątkowymi osobami Anetą i Damianem. Jak wyglądały przygotowania?

fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice

Ślub w stalowej woli odbył się w kościele  pod wezwaniem Trójcy Świętej. Poniżej kilka zdjęć z tej uroczystości.

fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice

 Teraz czas na najdłuższą foto relację z tego dnia, czyli wesele w stalowej woli w Dworze Ordynata. To miejsce z wyjątkowym klimatem, które jest lubiane przez odwiedzających go gości weselnych. Cała uroczystość odbywała się w podziemiach lokalu, natomiast toastów i zabaw tanecznych nie brakowało. Zapraszam Cię do obejrzenia reportażu weselnego ze stalowej woli.

fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice fotograf ślubny stalowa wola i okolice

 Myślę, że najlepszy fotograf ślubny ze stalowej woli zaskoczy Cię jeszcze nie raz. Nie zwlekaj i zapytaj o wolny termin już teraz.

 

Napisz komentarz