panna mloda z koniem

A dokładniej sesja narzeczeńska na koniach, dwojga zakochanych w sobie osób – Dominika i Sary. Sam pomysł sesji fotograficznej z końmi był dla mnie zaskoczeniem i bardzo się ucieszyłem. Dlaczego? Bo mało kto jeździ konno, a dodatkowo była to inna sesja niż wszystkie. Przeważnie wykonywałem sesje na wzgórzach wokół Rzeszowa lub w ścisłym centrum miasta, jak to miało miejsce na sesji narzeczeńskiej Magdy i Łukasza.

Przyszli nowożeńcy wybrali piękną stadninę w Pstrągowej.  Nazywa się siedlisko Janczar, to piękny ośrodek nie tylko zajmujący się hodowlą i szkoleniem koni, ale organizowaniem właśnie takich wspaniałych wypadów fotograficznych.

Spotkaliśmy się w stajni, gdzie wiele młodych adeptów sztuki jeździectwa szykowało się do swoich zajęć jazdy konnej. Właśnie  tam dowiedziałem od Pani instruktor, że Sara i Dominik uczyli się jeździć właśnie tutaj. Znali to miejsce od podszewki.  Kiedy zobaczyłem Sarę w pięknej długiej (dodałbym nawet wieczorowej) sukni, czułem, że to będzie udana sesja! Jak wyszło? Zobacz sam/a.

panna mloda na koniu rzeszow pan mlody na sesji konnej sesja konna w pstragowej para mloda na sesji konnej para mloda na koniu podczas jazdy pani mloda jedze na koniu podczas sesji fotograficznejsesja na koniach para mloda

Sesja ślubna na koniach jest doskonałym pomysłem

sesja plenerowa na koniach rzeszow sesja plenerowa na koniach rzeszow para mloda para mloda prowadzi konie rzeszow sesja plerowa slubna na koniach para mloda sie caluje pan mlody caluje reke pani mlodej na koniupara mloda galopuje na koniach

Jeżeli stoisz przed wyborem miejsca na plener ślubny, weź pod uwagę również stadninę. To wspaniałe przeżycie i niepowtarzalne doświadczenie.

Bliskość z tak dużym i pięknym zwierzęciem jest bardzo kojąca i dodaje wrażeń. Nie tylko dla mnie. Lubię zwierzęta, sam jestem początkującym jeźdźcem. Jeżeli boisz się lub nie umiesz jeździć, nic straconego – jest na to sposób. Możesz trzymać konia „na smyczy”, a mianowicie za lejce. To pozwoli fotografowi na uchwycenie was z rumakami. Dodatkowo możecie głaskać, przytulać się lub po prostu usiąść i pozować nie koniecznie galopując.

dwa konie i para mloda na sesjisesja plenerowa na koniach rzeszow

Romantyczna sesja narzeczeńska na koniach

Do sesji dołączyła siostra przyszłej Pani młodej, ta dziewczyna zdecydowanie była w swoim żywiole! Pomyśl o uczuciu wolności, gdy pędzisz przed siebie w kierunku zachodzącego słońca. Te zdjęcia robiliśmy właśnie tuż przed zachodem.

sesja plenerowa na koniach rzeszow kon w galopie z pannienka na sesji fotograficznejpai mloda przytula sie do konia panna mloda na sesji przytula sie do konia sesja plenerowa na koniach rzeszowsesja plenerowa na koniach

Zapraszam Was na sesję konną, odważcie się i spełnijmy razem Wasze fotograficzne marzenia.

Jeżeli zdjęcia Ci się podobały, udostępnij ten post na swoim Facebooku lub napisz komentarz poniżej.

Do usłyszenia.

Napisz komentarz