Sesja narzeczeńska w Rzeszowie to świetny pomysł.

Z pozoru nasze miasto może wydawać się mało przyjazne, ale uwierzcie mi, drzemie w nim ogromna siła. Jest wiele niedocenianych miejsc w Rzeszowie do wykonywania sesji narzeczeńskich. W przeciwieństwie do sesji ślubnych, plenerowych nie musimy szukać zapierających dech w piersi miejsc. Uwielbiam grę światłem i cieniem, dzięki temu zmieniam miejsca z pozoru błahe i bez potencjału na zaskakujące i dające do myślenia.
Można mnie zobaczyć, jak fotografuję na tle ściany stacji rozdzielczej czy nawet garażu. To, co jest magią w tych zdjęciach to światło i cień. Zwykła brzoskwiniowa ścina garażu wygląda jak ściana zamkowa. Należy przyjść tylko o odpowiedniej porze. Przykłady możecie zobaczyć poniżej. Zapraszam na historię Magdy i Łukasza!

Sesja narzeczenska w Rzeszowie przyroda Sesja narzeczenska w Rzeszowie budynek Sesja narzeczenka w Rzeszowie swiatlo cien Sesja narzeczenska w Rzeszowie rynek Sesja narzeczenska w Rzeszowie deptak Sesja narzeczenska rzeszoów gra cieniem Sesja narzeczenska Rzeszow pomaranczowa sciana miłosna Sesja narzeczennska w Rzeszowie centurm sesja narzeczenska rzeszow brama kratki z cieni sesja narzeczenska rzeszow pierscionek zareczynowy sesja narzeczenska rzeszow zamek fosa i kontrastowe swiatlo sesja narzeczenska w zamku w rzeszowie

Pomysł na sesję narzeczeńską w Rzeszowie

Wszystko jest uzależnione od pory dnia (długie lub krótkie cienie oraz kolor światła), rano jedne miejsca będą wyglądać niekorzystnie a wieczorem wręcz czarująco i vice versa.

Parki:
– Ogrody bernardyńskie
– Park Jedności Polonii z Macierzą
– Bulwary nad Wisłokiem
Inne:
– Wąskie uliczki i przejścia
– Ciekawa infrastruktura
– Żwirownia Rzeszowska
– Most im. Tadeusza Mazowieckiego

sesja narzeczenska rzeszow laka i plener sesja narzeczenska w gaju, gora malawa kolo rzeszowa sesja narzeczenska rzeszow portret pana mlodego sesja narzeczenska rzeszow pani mloda w wianku sesja narzeczenska rzeszow spacer przez brzozowy gaj sesja narzeczenska milosc i pocalunek sesja narzeczenska rzeszow usta sesja narzeczenska na wzgorzu, duzo chmur sesja narzeczenska w trawie na lace rzeszow sesja narzeczenska rzeszow malawa wzgorze sesja narzeczenska rzeszow pocaluneksesja narzeczenska na wzgurzu rzeszow krakow sesja narzeczenska przy zachodzie slonca sesja plenerowa o zachodzie slonca rzeszowsesja plenerowa rzeszow zachod slonca sesja plenerowa poslubna w rzeszowie o zachodzie slonca

Jeżeli jesteś ciekaw miejsc, w jakich zrobiłem te zdjęcia lub chcesz sesję z takimi widokami. Napisz komentarz lub zostaw swoje pytanie. Jakie jest Twoje ulubione miejsce w Rzeszowie?

Napisz komentarz