Czy szukasz fotografa ślubnego Jarosławiu i okolicach? Przedstawiam Ci reportaż Dominiki i Konrada, którzy poprosili mnie, abym sfotografował ich ślub, wesele i wykonał dla nich sesję plenerową. Czy warto było?  Zobacz, co napisali w swojej opinii na facebooku:

fotograf na slub jaroslaw opinie najlepszy

Więcej recenzji o mojej pracy znajdziesz w zakładce z opiniami, zapraszam.

To prawda, że kocham, to co robię. Fotografią Ślubną zajmuję się od 7 lat i z każdym rokiem odkrywam nowe jej sekrety. Poznaję tysiące nowych ludzi. Ogólnie dzień ślubu jest wspaniały. Każdy jest miły, uśmiecha się. Nie wiem, czy można wymarzyć sobie lepszą pracę. Od rana chodzę za aparatem, fotografuje zadowolonych ludzi. Jest dużo radości, czasem kilka łez się trafi, ale to zły z zadowolenia. Może Ty też chcesz zostać fotografem – napisz do mnie, opowiem Ci jak to zrobić.

Co warto wiedzieć przed ślubem? Fotograf ślubny Jarosław cena

Pierwsza rzecz – mentalne nastawienie. Druga – dobór dobrych usługodawców. Trzecia wyjątkowi goście. O co tam naprawdę chodzi?

  1. Teraz Cię zaskoczę, ale ślub mentalnie powinno traktować się jak „domówkę”. Dlaczego? To ogromne przedsięwzięcie, pewnie mało kto ma okazję przygotować takie wydarzenie wcześniej. Chyba że jest managerem. Tego dnia powinniście czuć się jak goście. Tak, a nie, jak organizatorzy. Wszystkie organizatorskie sprawy powinny zostać załatwione kilka lub jeden dzień przed a obowiązki przekazać albo specjaliście, wedding plenerowi lub zlecić te małe rzeczy członkom rodziny – uwierzcie mi, nie odmówią Wam. Wtedy będziecie mieli czysty umysł i mogli się cieszyć tym dniem, a niemartwieniem się, że kwiaty czy auto na ślub nie dotrą.
    .
  2. Dobre jedzenie, dobra muzyka i przytulny lokal to fundament dobrej zabawy tego dnia. Zadaj sobie pytanie – co pozostaje po tym dniu na dalsze lata? Tort? Oświetlenie sali, a może kabriolet, którym pędziliście do ślubu? Pozostaną Wam tylko wspomnienia oraz zdjęcia. Fotograf to najważniejsza inwestycja tego dnia. Mało smacznego rosołu czy kilku nietrafionych piosenek nikt nie zapamięta, ale każdy będzie chciał obejrzeć piękny album ze wspaniałymi fotografia z tego dnia. Zainwestuj we własne wspomnienia raz na całe życie, wybierz najlepszego fotografa ślubnego w Jarosławiu. Kiedyś za 20 lat, kiedy spojrzysz na własne zdjęcia, zrobione może nawet przeze mnie będziesz zadowolony/a.
    .
  3. Na wesele zapraszasz, tak naprawdę kogo chcesz. A nie osoby, które wypada zaprosić. Coraz więcej osób to rozumie i nie ulega presji rodziców, którym wypada zaprosić stryjecznego brata czy sąsiada z drugiej ulicy, bo 10 lat temu on zaprosił ich. Przebywanie ze 100 obcych osób na weselu nie sprawi Wam przyjemności. Wybierz w pierwszej kolejności przyjaciół osoby dla ciebie najbliższe, z którymi spędzasz czas. Potem najważniejszą rodzinę. Zazwyczaj około 40% osób zaproszonych odmawia parom młodym, wiec, jeżeli zaprosisz około 150 osób to zjawi się ~ 90.

Zobacz ofertę fotografii na ślub – Kliknij.

Jak była historia wyboru fotografa na ślub i wesele D & K w Jarosławiu? Znaleźli mnie poprzez zdjęcia na Facebook. Teraz wiele osób szuka dobrych zdjęć, a dopiero potem sprawdza, kto je robi. Liczy się Efekt i jakość. Nie ukrywam, bardzo mi się podoba, bo zwracam dużą uwagę na dbałość o szczegóły i wysoki poziom obsługi par ślubnych. Mam jedną ofertę, jedną cenę, w której jest wszystko. Wracając do tematu ślubu. Tego dnia wszystko układało się idealnie. Od przygotowań, aż po sesję plenerową. Miłą niespodzianką były kolorowe balony z helem, które pięknie rozświetliły niebo. Zobacz skrócony reportaż ślubny z Jarosławia:

fotograf slubny jaroslaw przygotowania pana mlodego jaroslaw przygotowania pana mlodego jaroslaw przygotowania pana mlodego fotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw przygotowania pana mlodego fotograf slubny jaroslaw szczegoly fotograf slubny jaroslaw szczegoly fotograf slubny jaroslaw szczegoly fotograf slubny jaroslaw szczegoly fotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw szczegoly fotograf slubny jaroslaw blogoslawienstwo fotograf slubny jaroslaw kosciol fotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw kosciol fotograf slubny jaroslaw obraczki fotograf slubny jaroslaw kosciol fotograf slubny jaroslaw zdjecie pary mlodejw kosciele fotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw wyjscie z kosciola fotograf slubny jaroslaw zdjecie grupowe fotograf slubny jaroslawfotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw fotograf slubny jaroslaw pierwszy taniec fotograf slubny jaroslaw pierwszy taniec fotograf slubny jaroslaw pierwszy taniec pary fotograf na wesle jaroslaw fotograf na wesle jaroslaw rodzinne zdjecie zdjeci grupowe na weselu jaroslaw, rzeszow, krakow plener w dniu slubu rzeszow jaroslaw wesele w jaroslawiu tanczaca para zabawa weselna jaroslaw fotograf tort weselny jaroslaw fotograf na wesle jaroslaw topr weselny fotograf na wesle jaroslaw pan mlody fotograf na wesle jaroslaw szegoly fotograf na wesle jaroslaw fotograf na wesle jaroslaw

 

Plener ślubny w Jarosławiu | Czy trzeba daleko wyjeżdżać?

Aby, zrobić dobre emocjonalne zdjęcia, które będą pamiątką na długie lata trzeba mieć pomysł i wiedzę. Każdy wie, w jakim otoczeniu dobrze się czuje. Jeżeli Pani młoda wybiera łąkę na sesję, to nie musi to być łąka na mazurach. W fotografii mamy taką zasadę, która wyznacza, kiedy fotografować, aby kolory i ogólny efekt był najlepszy. Nazywamy to złotą godziną, występuję ona godzinę przed zachodem słońca. Wiedzą to, podczas pleneru ślubnego nawet w Jarosławiu, można zaskoczyć nie jedną osobę. Bowiem wtedy, każde miejsce nabiera nieoczekiwanego uroku i zmienia się w trochę inne miejsce. Unikaj sesji zdjęciowych o 12 po południu, to największy wróg plastycznych i ciepłych kolorów. Obejrzyj sesję plenerową i napisz, w komentarzu co sądzisz.

sesja plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie

sesja plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie sesja plenerowa rzesow street foto

Niebanalna Fotografia ślubna na ulicach Rzeszówa zobacz, jak możesz wykorzystać zwykłe ulice do zrobienia wyjątkowych zdjęć. Spodziewałaś się tego?

sesja plenerowa rzesow street foto sesja plenerowa rzesow street foto sesja plenerowa rzesow street foto fotogsesja plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie rafia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa jaroslaw, rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa rzeszow, podkarpacie fotografia plenerowa rzeszow, podkarpacie zwirownia fotografia plenerowa rzeszow, podkarpacie zwirownia sesja plenerowa w wodzie rzeszow, podkarpacie rzeszoe sesja plenerowa w wodzie rzeszow, podkarpacie rzeszoe sesja plenerowa w wodzie rzeszow, podkarpacie rzeszoe

A teraz napisz w komentarzu czy Ci się podobało?

Napisz komentarz
Close Menu
Masz pytania? Napisz,