Cześć, dzisiaj przedstawię Ci krótki reportaż ze ślubu Dominiki i Nikodema oraz ich hucznego wesela  w rezydencji Alabaster w Rzeszowie. To był piękny, słoneczny dzień. Reportaż w hotelu Alabaster, nie było moim pierwszym reportażem wykonywanym w tym miejscu, ale o tym opowiem za chwile. Przygotowania. Pierwsze reportażowe ujęcia wykonałem w domu u Nikodema. Od samego początku panująca atmosfera była luźna, a wszystkim zebranym dopisywały świetne humory. Świadek pomógł w przygotowaniach Pana Młodego, więc wykorzystując ten moment, zrobiłem chłopakom świetne wspólne zdjęcie. Dom Nikodema był usytuowany na wzgórzu pośród pięknych, zielonych pól, co z powodzeniem wykorzystałem do wykonania zdjęcia portretowego po przygotowaniach.

Po kilku kadrach uchwyconych w domu Pana Młodego udałem się do Pani Młodej. U Dominiki udało mi się uchwycić wiele pięknych i wzruszających momentów. Dodatkowo wykorzystałem zielone otoczenie jej domu, a przy tym cudownego świerka, do powieszenia i wykonania zdjęcia bajecznej, białej sukni. Kadr ten był wyrwaniem się z szablonu fotografowania sukni na drzwiach lub na karniszu. Polecam takie rozwiązania. Biżuterię sfotografowałem na kwiatach, a obrączki w eleganckim pudełku. Przed przygotowaniach dziewczyny wzniosły szampanem ostatni panieński toast, co również nie umknęło mojej uwadze i zapisało się na zdjęciach ślubnego reportażu. Obecność pięknych, młodych dziewcząt pozytywnie wpłynęła na atmosferę, jaka panowała w domu, a tym samym  na odbiór zdjęć. Ostatnim zdjęciem wykonanym podczas przygotowań, było wyjątkowy portret Dominiki.

Ślub w okolicach Rzeszowa

Ślub odbył się w dużym i przestronnym kościele w Lutoryżu. Nikodem czekał przy ołtarzu na Dominikę, którą wprowadzał tato. Osobiście bardzo lubię taką praktykę, wygląda to na zdjęciach bardzo wyniośle i elegancko. Cała ceremonia przebiegła w miłej atmosferze. Zobacz koniecznie zdjęcia z przysięgi.

Przejazd do rezydencji Alabaster i życzenia

Mam w zwyczaju tuż po przyjeździe do lokalu weselnego, przywitanie się z obsługą i zespołem (w tym wypadku September) fotografować salę oraz otoczenie rezydencji, jej wystrój, przygotowane atrakcje i stoły czekające na głodnych gości weselnych. Po tradycyjnym rzucie kieliszkami Pan Młody wniósł żonę na piętro, gdzie odbył się toast, a następnie goście składali życzenia Parze Młodej.

Pierwszy taniec: Wesele w Hotelu Alabaster

Tuż po obiedzie Para Młoda pokroiła tort. Następnie Dominika i Nikodem “otworzyli” przyjęcie pięknym i widowiskowym tańcem. W momencie uniesienia Pani Młodej, w tle odpaliły się wulkany zimnych ogni. Była to niecodzienna atrakcja, która bardzo zaciekawiła gości. To był jeden z najpiękniejszych tańców tego roku. Co było potem? Tańce, toasty i zabawa.

Wesele Rezydencja Alabaster: Atrakcje

Lokal wokół posiada piękne, zielone ogrody, które warto wykorzystać do sesji z gośćmi lub sesji plenerowej Pary Młodej. Sala, w której odbywało się wesele miał taras z umieszczonym napisem MIŁOŚĆ. Dekoracja przypadła do gustu gościom weselnym, którzy wykorzystywali ją do pamiątkowych zdjęć.

Zespół ubrał czapki i rozpoczął biesiadę przy stołach z gośćmi, to świetny moment na zrobienie niecodziennych zdjęć na weselu. Było bardzo wesoło, aż do samego końca przyjęcia. Zobaczcie sami…

Wesele Rezydencja Alabaster
Wesele Rezydencja Alabaster
Wesele Rezydencja Alabaster
Wesele Rezydencja Alabaster
Napisz komentarz