Tym razem chciałbym podzielić się Wami wrażeniami z rustykalnego ślubu i wesela Marzeny i Wojtka w miejscu Altana Siwy Dym. W dniu wesela wyjątkowo zacząłem tworzyć reportaż we wspólnym mieszkaniu narzeczonych. Kiedy dotarłem na miejsce Marzena i Wojtek w asyście świadków i rodziny dopracowywali ostatnie elementy swojego wyglądu. Najpierw starałem się uwiecznić kilka chwil z przygotowań Pana Młodego. Panowie byli trochę zestresowani, ale uśmiechnięci i podekscytowani tą ważną dla Wojtka uroczystością. Śmiali się i wspierali naprzemiennie. Następnie sfotografowałem Panią Młodą, która razem z towarzyszącymi jej dziewczynami, wznosząc toast, od samego rana celebrowała ten wyjątkowy dzień. Po przygotowaniach i wzruszającym błogosławieństwie, udzielonym Parze Młodej przez rodziców, wszyscy udali się do kościoła Saletynów w Rzeszowie.

Przygotowania i ślub w Rzeszowie

Kościół Saletynów w Rzeszowie, jest piękny i bogato zdobiony. Państwo Młodzi idealnie wpisywali się w klimat panujący w Świątyni. Chociaż początkowo można było zobaczyć na ich twarzach lekki stres, tuż po rozpoczęciu Mszy Ślubnej, wszystko ustąpiło. Marzena i Wojtek zerkali na siebie ukradkiem i posyłali sobie uśmiechy i czułe spojrzenia. Przysięga, jak każda, którą fotografowałem, była wyjątkowa i miała w sobie coś magicznego. Po wyjściu z kościoła Państwo Młodzi odebrali gratulacje od najbliższych i udali się do Altany Siwy Dym.

Wesele w Altanie Siwy Dym w Głogowie pod Rzeszowem

Całe wesela było przygotowane w stylu rustykalnym. Z reguły staram się być w sali weselnej, nieco wcześniej niż Państwo Młodzi, aby móc uchwycić każdy szczegół na sali i moment po ich przyjeździe. Tak było też tym razem. Po wejściu na salę byłem miło zaskoczony klimatem Panującym w Altanie Siwy Dym. Wystrój sali był nietuzinkowy, a obsługa miła i uprzejma. W oczekiwaniu na Parę Młodą udało mi się uchwycić kilka kadrów z otoczenia Altany Siwy Dym.  Po przyjeździe Marzeny i Wojtka wzniesiono toast, a następnie goście złożyli im życzenia i gratulacje. Lubię ten moment wesela, jest wtedy dużo emocji, uścisków i pocałunków.

Pierwszy taniec weselny Altana siwy dym

Państwo Młodzi otworzyli swoje przyjęcie weselne, cudownym pierwszym tańcem. Stresujące emocje powoli opadały, a na ich twarzach, nieustannie gościł uśmiech. Marzena i Wojtek przygotowali swój pierwszy taniec perfekcyjnie. Każdy krok zdawał się być przemyślany, a całość tworzyła świetny układ.

Rustykalny styl wesela altana siwy dym – Zalety

Styl rustykalny wesela, jest dosyć trudny do osiągnięcia. Jednak zdecydowanie można zauważyć, że Marzenie i Wojtkowi udało się osiągnąć ten efekt idealnie. Z pewnością atutem był wystrój Altany Siwy Dym, który już samym swoim wyglądem wprowadzał w świetny, rustykalny klimat. We wszystkim zachowana została konsekwencja, a całość była spójna i elegancka. Altana Siwy Dym to z pewnością miejsce, gdzie z powodzeniem można organizować tego rodzaju przyjęcia.

Napisz komentarz