Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf

Pewnego styczniowego popołudnia odczytuję wiadomość na moim facebookowym fanpage’u z zapytaniem, „czy mam wolny czerwcowy termin?”. Zajrzałem w kalendarz, uśmiechnąłem się i pomyślałem, że dobrze byłoby wypełnić ostatnie okienko tego miesiąca. Odpisałem, że TAK. Do ślubu pozostało zaledwie kilka miesięcy, dlatego tak bardzo cieszyło ich to, że nie są zmuszeni do szukania kogoś innego i podejmowania decyzji na siłę.  Dębica jest jednym z często odwiedzanych przeze mnie miast, zaraz po Krośnie gdzie np. fotografowałem ślub Agaty & Rafała.

Zamek Camelot w Dębicy | Fotograf na wesele

Przygotowania Sławka odbyły się w hotelu Camelot w Dębicy. Nie ukrywam, że lubię fotografować w hotelach. Są przejrzyste, zazwyczaj mają jasne ściany, duże okna i mają w sobie odrobinę oficjalnej atmosfery w przeciwieństwie do wielu domów. Sławek jest zawodowym siatkarzem z I ligi. Wcześniej grał dla Niemieckiej drużyny, a obecnie wspiera jedną z naszych czołowych drużyn w Polsce. Celowo nie napisze jakiej. Zgadnij i napisz w komentarzu.

Dom Marty przepełniony był wspaniałą rodzinną atmosferą. Od progu zostałem przywitany szczerym i pięknym uśmiechem mamy Panny Młodej. Takiego uśmiechu wiele Mam mogłoby jej pozazdrościć. Po przygotowaniach i błogosławieństwie ruszyliśmy na ceremonię do kościoła p.w. Świętej Jadwigi w Dębicy. Światło podczas przysięgi było idealne, zresztą zaraz zobaczycie.

Wesele w Camelocie | fotograf ślubny Dębica i okolice

Przyjęcie weselne było wspaniałe. Poznałem wielu ciekawych ludzi oraz kolegów z drużyny Sławka. Hotel Camelot był doskonałym uzupełnieniem magicznej atmosfery, która panowała przez cały dzień. Lubię sale weselne, które nie mają okien. Dlaczego? Ponieważ nie ma różnic w oświetleniu. Jeżeli ustawię odpowiednio statywy z lampami o godzinie 16, to mogą stać nieruszone do 1 w nocy. Co daje gwarancję stale idealnego światła podczas fotografowania. Drugim plusem sali tanecznej w Camelocie jest jej rozmiar. Jest bardzo duża. Spokojnie mogę stać bliżej ścian i dyskretnie fotografować wesele nie zaburzając harmonii. Fotografowanie na ślubie przy takich warunkach, po prostu, nie może się nie udać. Używając umiejętnie lamp na sali, można zbudować niesamowity klimat. Zobaczcie skrócony reportaż ślubny z Dębicy i do zobaczenia na kolejnym weselu.

Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf przygotowania pana młodego fotograf Dębica Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf fotograf ślubny Dębica i okolice Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf Wesele w zamku w Camelocie Dębica fotograf fotograf na ślub Dębica ceremonia fotograf na ślub Dębica ceremonia fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna fotograf na ślub Dębica ceremonia fotograf na ślub Dębica ceremoniafotograf na ślub Dębica ceremonia fotograf na ślub Dębica ceremonia fotograf na ślub Dębica ceremonia fotograf na ślub Dębica ceremonia fotograf na ślub Dębica ceremonia fotograf na ślub Dębica ceremonia fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna fotografia ślubna Dębica i okolice fotografia ślubna Dębica i okolice fotografia ślubna Dębica i okolice fotografia ślubna Dębica i okolice fotografia ślubna Dębica i okolice

Emocjonalna Fotografia ślubna Dębica

 

fotografia ślubna Dębica i okolice fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna najlepszy lokal na wesele w dębicy najlepszy lokal na wesele w dębicy najlepszy lokal na wesele w dębicy najlepszy lokal na wesele w Dębicy najlepszy lokal na wesele w dębicy Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna Wesele w Dębicy w zamku camelot fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot Wesele w Dębicy w zamku camelot fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna fotograf ślubny Dębica i okolice zabawa taneczna fotograf ślubny Dębica i okolice wesele w cemelocie fotograf ślubny Dębica i okolice Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub Wesele zamek camelot Dębica fotograf na ślub

 

Chcielibyście mieć swoje wesele w zamku? Napiszcie w komentarzu. Dziękuję za obejrzenie zdjęć i dotarcie aż tutaj.

Napisz komentarz