fotografia ślubna Sanok

Cześć, dzisiejszy temat to fotograf ślubny na wesele – Sanok i okolice. Przedstawiam fantastyczną parę Ewelinę oraz Krzyśka. Rodowitych Rzeszowian, którzy poza sesją w Rzeszowie, poprosili również o sesję w Sanoku.

Sanok to piękne miasto, ostatnie, które mijamy na trasie prowadzącej w cudowne Bieszczady. Zawsze zatrzymywałem się, tam jadą w góry i nigdy nie żałowałem. Pokażę Ci, krótką historię opowiedzianą moimi zdjęciami zaczynającą się od spaceru po ulicach Rzeszowa, a kończącą na zachodzie słońca ze wzgórza w Sanoku?
Gotowa/y?

Fotografować zacząłem około godziny 16, to moment, kiedy światło zaczyna być akceptowalne do fotografii.
Pamiętaj, że jeżeli fotograf zaproponuje Ci zdjęcia o 12 po południu, to mocno się zastanów czy nie przesunąć sesji na godziny popołudniowe. Im bliżej zachodu słońca tym światło staje się lepsze do zdjęć. Co mam na myśli? Kolor światła staje się cieplejszy, mniej razi w oczy, nie pojawiają się cienie pod oczami, nie jest gorąco. Ponad wszystko skóra wygląda przepięknie. Zachody słońca są romantyczne i warto wybrać tę porę, ale o tym trochę niżej.

Fotograf ślubny Sanok ● Dawid Rojek

Oto kilka przykładowych zdjęć zrobionych przeze mnie na ulicach Rzeszowa. Poprosiłem Parę o mały spacer jedną z najdłuższych ulic i ich obserwowałem. Starałem się wpisać ich do otoczenia, uchwycić ich jako część gwaru życia codziennego. Po sesji miejskiej przenieśliśmy się na łąkę w Sanoku.

Polana była przy samym lesie, była przepiękna. Mieliśmy nawet małych gości na tej sesji! Tutaj biała suknia zadziałała jak wabik na wszelakie owady, a przede wszystkim na modliszki. Królowe owadów! Poniżej zobaczysz jak kilka modliszek, weszło pod warstwę tiulu Pani Młodej Eweliny.

Najlepszy fotograf ślubny Sanok – sprawdź ofertę już teraz

Na szczęście Pani Młoda nie bała się owadów. Ewelinie i Krzyśkowi przyznałem się dopiero po chwili, do tego co zaobserwowałem, byli zaciekawieni i z dużym zainteresowaniem oglądali owady, które wspinały się po ich ubraniach. Dzięki mojemu spokojnemu podejściu i ich opanowaniu nie musieliśmy przerywać sesji, a ich obecność potraktowaliśmy jak niezapowiedziane odwiedziny. Z doświadczenia wiem, że, takie małe owady stanowią często ogromny problem  na sesjach plenerowych, głównie u kobiet, które w obawie przed nimi rezygnują z dalszych zaplanowanych ujęć.

Ostatnim punktem była sesja plenerowa przy zachodzącym słońcu w Sanoku. To doskonały punkt na zakończenie sesji, rozluźnienie się i zrelaksowanie. Sanok okazał się również być idealnym miejscem na rozmowę o sobie i bliższe poznanie. Osobiście dużo podróżuję, dlatego z chęcią opowiadam parom wiele ciekawych, czasem niecodziennych faktów o innych krajach. Rozmawiamy o tradycjach, a nawet o zagranicznych ślubnych zwyczajach. Wracając do meritum, znalazłem polankę na wzgórzu, która w świetle zachodzącego słońca wyglądała cudownie. Poprosiłem parę o ustawienie się tam i okazanie sobie kilku uczuć. Było wyjątkowo. Nawet wrotycz posłużył nam jako tło dla obrączek. Kończąc sesję plenerową w Sanoku, zrobiłem kilka ujęć przy zachodzie słońca. Było Fantastycznie. Zdjęcia z historią – Fotografia plenerowa Sanok i okolice

Jeżeli szukasz swojego fotografa ślubnego w Sanoku i okolicach napisz do mnie. Zapytaj o wolny termin, nawet jeżeli nie będę go miał, udzielę Ci kilku porad i podpowiedzi jak sprawić, aby dzień ślubu był tym wyjątkowym. Dziękuję za poświęcony czas i do usłyszenia następnym razem. Aha… napisz w komentarzu czy podobają Ci się zdjęcia.

fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia obraczki fotografia ślubna Sanok sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia sesja na lace fotograf ślubny Sanok zdjęcia spacer zachód słońca fotografia ślubna Sanok zachód słońca fotografia ślubna Sanok fotografia ślubna Sanok fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotografia ślubna Sanok fotografia ślubna Sanok fotografia ślubna Sanok fotografia ślubna Sanok fotograf ślubny Sanok zdjęcia fotograf ślubny Sanok zdjęcia

 

Marzysz o takim plenerze? Napisz do mnie i umów się. Jeżeli podobały Ci się zdjęcia napisz komentarz poniżej.

Napisz komentarz